Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

Skuteczność wróciła 18-05-2017

GKS Dąb Gaszowice - LKS Buk Rudy Wielkie 7:1 (2:0)

Bramki dla Gaszowic: G Brózda - 3 bramki, T Reguła - 2 bramki, M Reguła, K Szewczyk

Po kilku meczach w których skuteczność naszej drużyny mocno zawodziła, dziś nasi piłkarze odblokowali się i pokazali na co ich stać. Drużyna GKS Dębu Gaszowice prawie w każdym meczu ma przytłaczającą przewagę, niestety ze skutecznością to już różnie bywa. Dziś było jednak bardzo dobrze. Co prawda przynajmniej trzy stuprocentowe sytuacje również dziś zostały niewykorzystane, ale nasi piłkarze strzelili w sumie 7 bramek, więc jest zdecydowana poprawa. Do przerwy do bramki trafiali Grzegorz Brózda oraz Mariusz Reguła, po przerwie po 2 bramki dołożyli Tomasz Reguła oraz Grzegorz Brózda. Wynik na 7:1 ustalił Krzysztof Szewczyk. Drużyna GKSu Dębu Gaszowice zagrała dziś bardzo dobry mecz.