Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

Sparing z silną drużyną 29-07-2017

Płomień Połomia - GKS Dąb Gaszowice 1:2 (0:0)

Bramki dla Gaszowic: Kulczyk, Brózda

Sparing z bardzo mocnym przeciwnikiem który szturmem przeszedł A klasę deklasując rywali. Patrząc na skład personalny tej drużyny będzie jednym z faworytów w 3 grupie okręgówki.
Początek meczu dosyć wyrównany, obie ekipy przeprowadzały akcje ofensywne, ale po kilkunastu minutach to nasza drużyna przejęła inicjatywę na boisku, a gospodarze nastawili się na kontry. Przewaga GKSu Dębu Gaszowice uwieńczona została bramką dopiero w 2 połowie meczu, a jej strzelcem trenujący od paru tygodni z nami Paweł Kulczyk. Kilka dobrych sytuacji bramkowych naszych piłkarzy, nie znalazło ostatecznie drogi do siatki. Nasza defensywa sporo się w tym meczu jednak napracowała, gdyż Połomia mając w swoim składzie takich piłkarzy jak Herok czy Cieślak, była bardzo groźna w kontrataku. W ostatnich piętnastu minutach meczu padły dwie bramki z rzutów karnych. Najpierw po faulu na Łukaszu Herok, precyzyjnie rzut karny wykonał dobrze znany w Gaszowicach Konrad Cieślak, strzelając wyrównującą bramkę. W ostatniej minucie spotkania na 2:1 dla Gaszowic, wynik ustalił Grzegorz Brózda, po faulu w polu karnym na Beniaminie Pyszny.