Pewna wygrana w Ornontowicach 05-08-2017

Gwarek Ornontowice - GKS Dąb Gaszowice 2:6 (0:1)

Bramki dla Gaszowic: Brózda - 3 bramki, Szymura, Pieczka oraz testowany Wodecki

Dobrze wypadł ostatni sprawdzian przed inauguracją IV ligi na boisku w Ornontowicach.
Po paru minutach gry było już 1:0 dla Gaszowic. Dobre dogranie Pawła Kulczyka pod bramkę Ornontowic, wykorzystał Grzegorz Brózda. Pomimo przewagi naszej drużyny oraz kolejnych sytuacjach bramkowych po obu stronach, więcej bramek w pierwszej połowie już nie padło. Po zmianie stron i pierwszych roszadach kadrowych, gospodarze wyrównali. W 52 min meczu po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył piłkarz Gwarka i strzałem głową wyrównał. GKS Dąb Gaszowice odpowiedział po 4 minutach i to od razu 2 bramkami. Najpierw dobre dogranie Michała Mazura zamienił na bramkę Grzegorza Brózda, a kilkadziesiąt sekund później po podaniu Brózdy bramkę strzelił Sebastian Szymura. W 60 min meczu po kontrataku i nieudanej pułapce ofsajdowej naszej drużyny, Ornontowice strzeliły 2 bramkę. Ostatnie 20 min należało jednak zdecydowanie do Dębu. W 73 min po kapitalnej akcji Grzegorza Brózdy na 4:2 dla Gaszowic, podwyższa Michał Pieczka. Trzeba też dodać, iż koncertowo drugą połowę meczu rozgrywał Grzegorz Brózda, który w 80 min meczu skompletował hattricka, lobując bramkarza. Do 3 strzelonych bramek, kapitan naszej drużyny dołożył dziś jeszcze 2 asysty. Wynik ustalił na 6:2 dla Gaszowic testowany zawodnik, po świetnym dograniu z lewej strony Michała Mazura.

Skład GKSu Dębu Gaszowice:
Kuczera - Orzeł, Szczurek, Krzysztof Sikora, Mazur - M Reguła, T Reguła, Pieczka - Szymura, Brózda, Kulczyk
W 2 połowie grali też Jezierski, testowany-Mandrysz, Gnyp, Michalski, Szewczyk, testowany-Wodecki, Kamil Sikora, Gołyś oraz zawodnik testowany.