Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

Wygrana w Pucharze 23-08-2017

LKS Studzienna - GKS Dąb Gaszowice 2:4 (1:2)

Bramki dla Gaszowic: Wieczorek - 2 bramki, Szewczyk, Pieczka

Wygraną GKSu Dębu Gaszowice 4:2 zakończył się dzisiejszy mecz w ramach 1/8 finału Pucharu Polski Podokręgu Racibórz na boisku LKSu Studzienna. Szybko strzelona bramka przez Krzysztofa Szewczyka po świetnym dograniu Michała Pieczki trochę za mocno uspokoiła naszą drużynę, gdyż po kilkunastu minutach gospodarze wyrównali z rzutu karnego. Gaszowice ruszyły do przodu i kolejną asystę Michała Pieczki zamienił na bramkę Paweł Wieczorek. W drugiej połowie dobre dogranie z lewej strony boiska zamienił na bramkę ponownie Paweł Wieczorek. Gospodarze przeprowadzili jednak akcję po której zdobyli 2 bramkę. Wynik ustalił najlepszy na boisku Michał Pieczka, pięknym strzałem z rzutu wolnego. Szkoda kilku bardzo dobrych sytuacji bramkowych których nie udało sie wykorzystać naszym piłkarzom, gdyż wynik powinien być znacznie wyższy. Trzeba też przyznać, iż gospodarzom tego meczu w paru przypadkach też zabrakło szczęścia. Trener Marszolik z różnych przyczyn nie skorzystał dziś aż z 9-ciu piłkarzy pierwszej drużyny.