Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 
W środę 27 lipca 2016 o godz 18 00 na boisku w Borucinie, pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra kolejne sparingowe spotkanie w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Rywalem naszej drużyny będzie Naprzód Borucin. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GKS Dąb Gaszowice - APN Odra Wodzisław 3:1 (1:0)
Bramki dla Gaszowic: Szewczyk - 2 bramki, Pawelec
Skład Dębu: 
I polowa: Niedziela - Michalski, Sachs, Krzysztof Sikora, D Słaby - Testowany I, Szewczyk , Kamil Sikora, K Słaby, Kośmider - Wieczorek
W drugiej połowie grali: Tlołka, Porwoł, Gnyp, Pawelec, Testowany II
W sparingu nie grali: Brózda, Reguła, Jezierski, Tomas, Kraśniewski
Wielkie brawa za wygraną w okrojonym składzie !!!

 

     

W sobotę 23 lipca 2016 r. o godz 15 45 na boisku w Piecach pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra kolejne spotkanie w ramach okresu przygotowawczego do sezonu 2016/2017. Naszym rywalem w tym sparingu będzie APN Odra Wodzisław Śl.

 

Wychowanek GKSu Dębu Gaszowice Sebastian Szymura po okresie wypożyczenia do ROW Rybnik, na sezon 2016/2017 został wypożyczony do III ligowego Pniówka Pawłowice. Sebastianowi życzymy samych udanych występów na III ligowych boiskach.

 
GKS Dąb Gaszowice - Unia Książenice 9:0 (2:0)
Bramki dla Gaszowic: Kośmider, Wieczorek, Michalski - karny, Brózda, Testowany - 3 bramki, Testowany, Kufka
Gaszowice I polowa:
Tlołka - D Słaby, Sachs, Jezierski, K Słaby - Szewczyk, Reguła, Tomas, Kośmider - Wieczorek, Brózda
II połowa:
Niedziela - Porwoł, Michalski, Krzysztof Sikora, Sapek - Testowany, Reguła (Gnyp), Kamil Sikora, Testowany - Brózda (Kufka), Pawelec
Wysoką wygraną Dębu zakończył się dzisiejszy sparing na Piecach. W barwach Dębu zagrało 22 zawodników w tym 2ch testowanych (którzy bardzo dobrze zagrali w sparingu) Cieszyć może "gra na zero z tyłu" oraz dobra skuteczność naszej drużyny, której tak bardzo brakowało w wiosennej rundzie. 
Wielkie brawa Panowie !!!

 

 

W środę 20 lipca 2016 o godz 18 00 na boisku w Piecach, pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra kolejne sparingowe spotkanie w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Rywalem naszej drużyny będzie Unia Książenice.

 
Krupiński Suszec - GKS Dąb Gaszowice 2:3 (0:0)
Bramki dla Gaszowic: Wieczorek 2 bramki, Tomas
 
Do 75 min Dąb prowadził na boisku w Suszcu 3:0. W meczu w barwach Dębu nie grali Grzegorz Brózda oraz Przemysław Kośmider.
 
Wielkie brawa Panowie !!! 

 

W sobotę 16 lipca o godz 11 00 na boisku w Suszcu, pierwsza drużyna Dębu Gaszowice rozegra kolejny sparing, w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017 r. Rywalem naszej drużyny będzie 4 ligowa drużyna Krupiński Suszec.

 


GKS Dąb Gaszowice - Naprzód Czyżowice 6:1(1:0)

Bramki dla Gaszowic: Wieczorek 3 bramki, Brózda 2 bramki, Kraśniewski
Kolejny dobry sparing zagrał GKS Dąb Gaszowice w przedsezonowym okresie przygotowawczym. Na boisku w Piecach po ciekawym meczu, nasza drużyna pokonała trzecią drużynę zeszłorocznej 2 grupy ligi okręgowej Naprzód Czyżowice. Wynik może wysoki, ale młoda drużyna z Czyżowic grała długimi okresami całkiem dobrą piłkę. Dąb grał jednak dziś bardzo dobrze i skutecznie, dlatego też zdecydowana wygrana. Cieszymy się oczywiście ze skuteczności naszych napastników, ale najpiękniejszą bramkę strzelił dziś nasz młodzieżowiec (prawy obrońca) Mariusz Kraśniewski. Mariusz uderzył z dalszej odległosci i piłka wpadła prosto w lewe okno bramki Czyżowic.
 
Skład Gaszowic: Robert Tlołka - Dominik Słaby, Kuba Słaby, Szymon Jezierski, Łukasz Michalski - Krzysztof Szewczyk,Tomasz Reguła, Marek Tomas, Kamil Sikora, Przemysław Kośmider - Grzegorz Brózda
 
W drugiej połowie grali: Rafał Niedziela, Paweł Wieczorek, Patryk Porwoł, Maciej Sachs, Mariusz Kraśniewski, Artur Sapek.

 

ŚLZPN opublikował terminarz rozgrywek sezonu 2016/2017 w rundzie jesiennej klasy okręgowej.
Pierwsze spotkanie GKS Dąb Gaszowice rozegra na własnym boisku z drugą drużyną ROWu Rybnik w sobotę 13.08.2016 o godz 17:00. 
Link do całego terminarza:

 

http://slzpn.katowice.pl/temp/userfiles/files/2016_jesien_terminarz_Klasa_Okregowa_grupa_2.pdf

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice