Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

Wydział Gier Podokręgu Racibórz dokonał losowania 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu. W wyniku losowania GKS Dąb Gaszowice tak jak w zeszłym sezonie rozpoczyna te rozgrywki w Krzyżanowicach, mierząc się z miejscowym LKS Krzyżanowice w środę 24 sierpnia 2016 r. o godz 17 30. Kibicow Dębu już teraz zapraszamy do Krzyżanowic na 1/8 finału PP.

 

 

Ze względu na kłopoty kadrowe Jedności Jejkowice, odwołany zostaje sobotni sparing w Jejkowicach. Drużyna GKSu Dębu Gaszowice w sobotę (30 lipca 2016) rozegra mecz w Czerwionce-Leszczynach z A klasową drużyną MKS Czerwionka. Sparing rozpocznie się o godz 10 00.

W środę 03 sierpnia 2016 r. GKS Dąb Gaszowice rozegra sparingowe spotkanie na boisku w Marklowicach z miejscową Polonią Marklowice. Początek sparingu zaplanowany jest na godz 18 00.

Wszystkich kibiców Dębu na sparingowe spotkania zapraszamy.

 

 
Naprzód Borucin - GKS Dąb Gaszowice 1:2 (1:0)
 
Bramki dla Gaszowic: Dominik Słaby, Łukasz Michalski - rzut karny
 
Kolejny wygrany sparing zanotował GKS Dąb Gaszowice. Aż 21 piłkarzy Dębu zagrało na boisku w Borucinie. Całe spotkanie rozegrał tylko nasz środkowy obrońca Szymon Jezierski pozostała 20 tka grała po 45 min. Przez cały mecz Dąb przeważał na boisku, ale po pierwszej połowie to gospodarze prowadzili 1:0. Dąb odrobił straty po przerwie i można powiedzieć że 2:1 to najniższy wymiar kary, jaki nasi przeciwnicy otrzymali w tym sparingu. W naszej drużynie szwankowała dziś niestety skuteczność, gdyż sytuacji bramkowych stworzyli sobie piłkarze Dębu sporo. Gospodarze groźnie przez cały mecz kontratakowali, a w ich lini defensywnej wyróżniał się Bartek Stawarski, który parę razy w ostatniej chwili ratował Borucin od utraty bramki.
Podsumowując, bardzo pożyteczny sparing w okresie przygotowawczym z mocnym przeciwnikiem, pozwalający na przetestowanie wszystkich formacji naszego zespołu przez trenera Marszolika. 

Skład Dębu:
I połowa: Tlołka - Kraśniewski, Krzysztof Sikora, Jezierski, K Słaby - Testowany I, Tomas, Reguła, Brózda, Kośmider - Wieczorek
II połowa: Niedziela - D Słaby, Sachs, Jezierski, Ł Michalski - Testowany II, Kamil Sikora, Gnyp, Szewczyk, Porwoł - Pawelec

 

 

 

Pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice w okresie przygotowawczym rozegra kolejne sparingi:

30 lipca 2016 r. ( sobota) z Jednością Jejkowice na boisku w Jejkowicach ( godz 10 lub 11)

03 sierpnia 2016 r. (środa) z Polonią Marklowice na boisku w Marklowicach ( prawdopodobnie godz 18 00)

Dokładne godziny sparingów zostaną podane na stronie w najbliższym czasie. 

 

 
W środę 27 lipca 2016 o godz 18 00 na boisku w Borucinie, pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra kolejne sparingowe spotkanie w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Rywalem naszej drużyny będzie Naprzód Borucin. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GKS Dąb Gaszowice - APN Odra Wodzisław 3:1 (1:0)
Bramki dla Gaszowic: Szewczyk - 2 bramki, Pawelec
Skład Dębu: 
I polowa: Niedziela - Michalski, Sachs, Krzysztof Sikora, D Słaby - Testowany I, Szewczyk , Kamil Sikora, K Słaby, Kośmider - Wieczorek
W drugiej połowie grali: Tlołka, Porwoł, Gnyp, Pawelec, Testowany II
W sparingu nie grali: Brózda, Reguła, Jezierski, Tomas, Kraśniewski
Wielkie brawa za wygraną w okrojonym składzie !!!

 

     

W sobotę 23 lipca 2016 r. o godz 15 45 na boisku w Piecach pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra kolejne spotkanie w ramach okresu przygotowawczego do sezonu 2016/2017. Naszym rywalem w tym sparingu będzie APN Odra Wodzisław Śl.

 

Wychowanek GKSu Dębu Gaszowice Sebastian Szymura po okresie wypożyczenia do ROW Rybnik, na sezon 2016/2017 został wypożyczony do III ligowego Pniówka Pawłowice. Sebastianowi życzymy samych udanych występów na III ligowych boiskach.

 
GKS Dąb Gaszowice - Unia Książenice 9:0 (2:0)
Bramki dla Gaszowic: Kośmider, Wieczorek, Michalski - karny, Brózda, Testowany - 3 bramki, Testowany, Kufka
Gaszowice I polowa:
Tlołka - D Słaby, Sachs, Jezierski, K Słaby - Szewczyk, Reguła, Tomas, Kośmider - Wieczorek, Brózda
II połowa:
Niedziela - Porwoł, Michalski, Krzysztof Sikora, Sapek - Testowany, Reguła (Gnyp), Kamil Sikora, Testowany - Brózda (Kufka), Pawelec
Wysoką wygraną Dębu zakończył się dzisiejszy sparing na Piecach. W barwach Dębu zagrało 22 zawodników w tym 2ch testowanych (którzy bardzo dobrze zagrali w sparingu) Cieszyć może "gra na zero z tyłu" oraz dobra skuteczność naszej drużyny, której tak bardzo brakowało w wiosennej rundzie. 
Wielkie brawa Panowie !!!

 

 

W środę 20 lipca 2016 o godz 18 00 na boisku w Piecach, pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra kolejne sparingowe spotkanie w ramach przygotowań do sezonu 2016/2017. Rywalem naszej drużyny będzie Unia Książenice.

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice