Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

  

Cukrownik Chybie - GKS Dąb Gaszowice 0:4 (0:2)

 

Mecz został rozegrany na  boisku w Jastrzębiu Moszczenicy

 

 

Terminy najbliższych sparingów GKSu Dębu Gaszowice

 

sobota 20 luty 2016 z Cukrownikiem Chybie godz 10 00 (boisko Jastrzębie Moszczenica)

 

wtorek 23 luty 2016 z Rymerem Rybnik godz 18 00 (boisko Rybnik Kamień)

 

sobota 27 luty 2016 z Naprzodem Syrynia godz 15 00 (boisko Syrynia)

   

Rymer Rybnik - GKS Dąb Gaszowice 1:3 (1:0)

 

Mecz został rozegrany na boisku w Rybniku Kamieniu.

 

Bramki dla Dębu: Michalski, Wieczorek, Szpak.

 

W drużynie Dębu w tym meczu nie grali: Porwoł, Brózda, Berger i Kośmider.

 

Pierwsza połowa to głównie atak pozycyjny Dębu i kontry Rymera. Dąb w tej fazie meczu bił trochę głową w mur, a bramkę udało się zdobyć Rymerowi. Druga połowa to już otwarta gra obu drużyn i mnóstwo okazji dla naszej drużyny. Cieszyć mogła dużą ilość stwarzanych sytuacji bramkowych przez naszych zawodników, nieco gorzej było jednak z precyzją, gdyż w samej 2 giej połowie Dąb mógł strzelić z 10 bramek. Udało się 3 razy umieścić piłkę w siatce w drugich 45 min. Pierwsza bramka dla Dębu po akcji lewą strona boiska Szpak - Mazur i bardzo dobrej centrze tego ostatniego do zamykającego Łukasza Michalskiego, który pewnie umieścił piłkę w siatce.

Podwyższył wynik dla Dębu Paweł Wieczorek, a ustalił Radek Szpak po wrzutce piłki w pole karne, bardzo dobrym przyjęciu Łukasza Michalskiego i wykończeniu Radka Szpaka. Swoje szanse miał też Rymer, którego zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego. Trener Skrobacz w 2 giej połowie sprawdził też paru młodzieżowców, co bez wątpienia przełożyło się na grę Rymera.

 

W sobotę 13 lutego 2016 r. GKS Dąb Gaszowice rozegra na boisku w Rybniku-Kamieniu kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem naszej drużyny w najbliższą sobotę będzie Rymer Rybnik. Początek sparingu zaplanowano na godz 15 00. Kibiców Dębu na mecz serdecznie zapraszamy.

 

ZARZĄD GKS-u DĄB GASZOWICE ZAPRASZA NA ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2015 ! ! !

 

GKS Dąb Gaszowice nie przewiduje znaczących ruchów kadrowych przed rundą wiosenną. Kadrę Dębu z jesiennej rundy opuścił jedynie wypożyczony z Naprzodu Czyżowice Dawid Jankowski, któremu dziękujemy za grę dla GKSu Dębu Gaszowice i życzymy wielu sukcesów sportowych. Skład Dębu uzupełni natomiast młodzieżowiec wypożyczony z KS Szczerbice - Marcin Kaczmarczyk. Marcinowi życzymy natomiast samych zwycięstw w barwach Dębu i miłego pobytu w naszym klubie.

 

 

Dziś nasza drużyna rozegrała kolejny mecz kontrolny przedsezonowy, niestety przegraliśmy z Unią Książenice 2:0,można tylko w małym stopniu usprawiedliwić naszą ekipę za ten wynik, dużą absencją zawodników.Mecz był rozgrywany na boisku w Dębieńsku. Natomiast nasza REPREZENTACJA Gaszowic w składzie (Litewka Jakub, Kubik Kacper, Pochcioł Jakub Pochcioł Kacper, Papierok Mateusz, Papierok Dawid KS Szczerbice oraz Krzysztof Zieliźny, Jakub Gorus, Adrian Mrozek, Jakub Tomasik,Kamil Stawarczyk GKS Dąb Gaszowice) zdobyli 5 miejsce, rocznika 2003 (w turnieju brało udział 10 drużyn) w Boguszowicach. BRAWO CHŁOPAKI.....Współprac przynosi bardzo zadowalające EFEKTY!!!!

 

GKS Dąb Gaszowice - Odra Centrum Wodzisław Śl  0:0

 

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej, pomiędzy

GKS Dąb Gaszowice a Odrą Centrum Wodzisław Śl rozegrany na boisku w Kamieniu.

 

Sygnały Gotartowice - GKS Dąb Gaszowice 2:3 (na boisku w Kamieniu)

 

Bramki dla Gaszowic: Paweł Wieczorek, Krzysztof Sikora, zawodnik testowany

 

Nasza drużyna zagrała w mocno okrojonym składzie gdyż brakowało 8 zawodników.

 

 

ROW II Rybnik - GKS Dąb Gaszowice 0:5 (0:3)

 

Bramki dla Gaszowic: Ł Michalski, P Wieczorek, P Porwoł, G Brózda - 2 bramki

 

Brawo Panowie !!!

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice