Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

Ostatni sparing przed rundą rewanżową pierwsza drużyna Dębu Gaszowice rozegra w niedzielę 13 marca 2016 r. o godz 11 00 z Naprzodem Czyżowice na ich boisku.

 

GKS Dąb Gaszowice - KS Górnik Boguszowice 3:0 (0:0)

 

Bramki dla Gaszowic: Kośmider 3 bramki

 

Naprzód Syrynia - GKS Dąb Gaszowice 1:2 (0:2)

 

Bramki dla Gaszowic: Słaby, Szpak

 

 

 

W bramce drużyny z Syryni dobrze spisywał się nasz bramkarz Rafał Niedziela.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rymer Rybnik - GKS Dąb Gaszowice 4:4 mecz rozegrany w Rybniku Kamieniu

 

Bramki dla Gaszowic: Wieczorek 2 bramki, Kośmider, Porwoł

  

Cukrownik Chybie - GKS Dąb Gaszowice 0:4 (0:2)

 

Mecz został rozegrany na  boisku w Jastrzębiu Moszczenicy

 

 

Terminy najbliższych sparingów GKSu Dębu Gaszowice

 

sobota 20 luty 2016 z Cukrownikiem Chybie godz 10 00 (boisko Jastrzębie Moszczenica)

 

wtorek 23 luty 2016 z Rymerem Rybnik godz 18 00 (boisko Rybnik Kamień)

 

sobota 27 luty 2016 z Naprzodem Syrynia godz 15 00 (boisko Syrynia)

   

Rymer Rybnik - GKS Dąb Gaszowice 1:3 (1:0)

 

Mecz został rozegrany na boisku w Rybniku Kamieniu.

 

Bramki dla Dębu: Michalski, Wieczorek, Szpak.

 

W drużynie Dębu w tym meczu nie grali: Porwoł, Brózda, Berger i Kośmider.

 

Pierwsza połowa to głównie atak pozycyjny Dębu i kontry Rymera. Dąb w tej fazie meczu bił trochę głową w mur, a bramkę udało się zdobyć Rymerowi. Druga połowa to już otwarta gra obu drużyn i mnóstwo okazji dla naszej drużyny. Cieszyć mogła dużą ilość stwarzanych sytuacji bramkowych przez naszych zawodników, nieco gorzej było jednak z precyzją, gdyż w samej 2 giej połowie Dąb mógł strzelić z 10 bramek. Udało się 3 razy umieścić piłkę w siatce w drugich 45 min. Pierwsza bramka dla Dębu po akcji lewą strona boiska Szpak - Mazur i bardzo dobrej centrze tego ostatniego do zamykającego Łukasza Michalskiego, który pewnie umieścił piłkę w siatce.

Podwyższył wynik dla Dębu Paweł Wieczorek, a ustalił Radek Szpak po wrzutce piłki w pole karne, bardzo dobrym przyjęciu Łukasza Michalskiego i wykończeniu Radka Szpaka. Swoje szanse miał też Rymer, którego zawodnik nie wykorzystał rzutu karnego. Trener Skrobacz w 2 giej połowie sprawdził też paru młodzieżowców, co bez wątpienia przełożyło się na grę Rymera.

 

W sobotę 13 lutego 2016 r. GKS Dąb Gaszowice rozegra na boisku w Rybniku-Kamieniu kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem naszej drużyny w najbliższą sobotę będzie Rymer Rybnik. Początek sparingu zaplanowano na godz 15 00. Kibiców Dębu na mecz serdecznie zapraszamy.

 

ZARZĄD GKS-u DĄB GASZOWICE ZAPRASZA NA ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE ZA ROK 2015 ! ! !

 

GKS Dąb Gaszowice nie przewiduje znaczących ruchów kadrowych przed rundą wiosenną. Kadrę Dębu z jesiennej rundy opuścił jedynie wypożyczony z Naprzodu Czyżowice Dawid Jankowski, któremu dziękujemy za grę dla GKSu Dębu Gaszowice i życzymy wielu sukcesów sportowych. Skład Dębu uzupełni natomiast młodzieżowiec wypożyczony z KS Szczerbice - Marcin Kaczmarczyk. Marcinowi życzymy natomiast samych zwycięstw w barwach Dębu i miłego pobytu w naszym klubie.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice