Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

Dziś nasza drużyna rozegrała kolejny mecz kontrolny przedsezonowy, niestety przegraliśmy z Unią Książenice 2:0,można tylko w małym stopniu usprawiedliwić naszą ekipę za ten wynik, dużą absencją zawodników.Mecz był rozgrywany na boisku w Dębieńsku. Natomiast nasza REPREZENTACJA Gaszowic w składzie (Litewka Jakub, Kubik Kacper, Pochcioł Jakub Pochcioł Kacper, Papierok Mateusz, Papierok Dawid KS Szczerbice oraz Krzysztof Zieliźny, Jakub Gorus, Adrian Mrozek, Jakub Tomasik,Kamil Stawarczyk GKS Dąb Gaszowice) zdobyli 5 miejsce, rocznika 2003 (w turnieju brało udział 10 drużyn) w Boguszowicach. BRAWO CHŁOPAKI.....Współprac przynosi bardzo zadowalające EFEKTY!!!!

 

GKS Dąb Gaszowice - Odra Centrum Wodzisław Śl  0:0

 

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy wiosennej, pomiędzy

GKS Dąb Gaszowice a Odrą Centrum Wodzisław Śl rozegrany na boisku w Kamieniu.

 

Sygnały Gotartowice - GKS Dąb Gaszowice 2:3 (na boisku w Kamieniu)

 

Bramki dla Gaszowic: Paweł Wieczorek, Krzysztof Sikora, zawodnik testowany

 

Nasza drużyna zagrała w mocno okrojonym składzie gdyż brakowało 8 zawodników.

 

 

ROW II Rybnik - GKS Dąb Gaszowice 0:5 (0:3)

 

Bramki dla Gaszowic: Ł Michalski, P Wieczorek, P Porwoł, G Brózda - 2 bramki

 

Brawo Panowie !!!

 

Sekcja skata w sezonie 2015 miała zgłoszone dwie drużyny. Pierwsza drużyna w składzie: Pielacz Marian, Tomaszewski Bolesław, Daniluk Kazimierz, Biernat Wiesław oraz Pielacz Wojciech grała w najwyższej lidze rozgrywkowej tj w I lidze.

Początek sezonu był bardzo obiecujący. Wyniki uzyskiwane przez naszą drużynę plasowały ją w czołówce. Niestety sezon jest długi i ostatecznie drużyna zajęła 10 miejsce na 25 zespołów rywalizujących w l lidze. Druga drużyna od początku sezonu balansowała na miejscach które nie dawały pewności ze utrzyma się w lll lidze. Niestety po ostatniej kolejce okazało się iż zdobyte punkty nie wystarczą do utrzymania i tym samym w sezonie 2016 druga drużyna będzie reprezentowana w okręgówce. Największym jednak sukcesem w sezonie 2015 jest 4 miejsce indywidualne na Mistrzostwach Polski kolegi Bolesława Tomaszewskiego i 12 miejsce kolegi Wiesława Biernat. W okręgu 4 miejsce w indywidualnych mistrzostwach okręgu zajął kolega Pielacz Wojciech.

 

     PIERWSZA DRUŻYNA DĘBU GASZOWICE OKRES PRZYGOTOWAWCZY ROZPOCZNIE W ŚRODĘ 13 STYCZNIA O GODZINIE 17:30 NA HALI OKiS W GASZOWICACH, A NIE, JAK WCZEŚNIEJ BYŁO USTALONE NA BOISKU W ŁUKOWIE ŚLĄSKIM!

 

     13.01.2016 godz. 17:30 - Hala OKiS Gaszowice ! ! !

 

Wraz z końcem roku Zarząd GKSu Dębu Gaszowice pragnie podziękować wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu naszego klubu jakim było najwyższe w historii 5 miejsce w klasie okręgowej na koniec sezonu 2014/2015 r, a także 3 miejsce po rundzie jesiennej z punktem straty do lidera, oraz wygranie Pucharu Polski na szczeblu Podokregu Raciborz. Niewątpliwym sukcesem jest także pozycja wicelidera B klasy naszych rezerw po jesiennej rundzie. Z tego też względu duże uznanie należy się dla naszych trenerów którzy prowadzili lub trenowali w 2015 r. zespoły Dębu tj. Zdzisława Marszolik, Adama Jachimowicza, Zbigniewa Zdrzałka oraz Sławomira Królczyk. Dziękujemy także wszystkim piłkarzom pierwszej i drugiej drużyny którzy w 2015 r. reprezentowali barwy GKS Dębu Gaszowice, a także trenerom i piłkarzom grup młodzieżowych oraz fizjoterapeutom i kierownikom drużyn. Zarząd GKSu Dębu Gaszowice pragnie podziękować także wszystkim sponsorom, a w szczególności naszemu sponsorowi strategicznemu firmie Lorken Tech i jej Prezesowi Henrykowi Bugdol, a także UG Gaszowice. Dziękujemy także wszystkim kibicom Dębu którzy licznie jeździli dopingować naszą drużynę nawet na dalekie wyjazdy do Pyskowic czy Gliwic. Wszystkim w Sylwestra życzymy szampańskiej zabawy, a w Nowym Roku jeszcze większych sukcesów sportowych niż w odchodzącym 2015 r.

 

13 stycznia 2016 r. pierwsza drużyna Dębu Gaszowice na boisku w Łukowie Śl rozpocznie okres przygotowawczy do rundy rewanżowej sezonu 2015/2016.

 

W trakcie okresu przygotowawczego zaplanowano kilka meczy sparingowych:

 

23 stycznia 2016 r (sobota) rywalem ROW ll Rybnik

02 luty 2016 r. (wtorek) rywalem Odra Centrum Wodzisław Śl

06 luty 2016 r. (sobota) rywalem Unia Książenice

13 luty 2016 r. (sobota) rywalem Rymer Rybnik  godz 15 00 (boisko Rybnik-Kamień)

20 luty 2016 r. (sobota) rywalem Cukrownik Chybie

27 luty 2016 r. (sobota) rywalem Naprzód Syrynia

05 marca 2016 r. (sobota) rywalem Górnik Boguszowice

12 marca 2016 r. (sobota) rywalem Naprzód Czyżowice

 

W dniu 19 marca 2016 (sobota) o godz 15 00 GKS Dąb Gaszowice rozegra na boisku LKS 1908 Nędza pierwszy mecz rundy rewanżowej.

 

Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich kibiców, sponsorów, piłkarzy, trenerów oraz członków klubu życzy Zarząd GKSu Dębu Gaszowice.

 

W sobotę 5 grudnia na boisku w Piecach odbył się coroczny tradycyjny mecz barbórkowy. Zmierzyły się w nim drużyny GKS Dąb Gaszowice i OLD STARS Gaszowice. W drużynie Dębu wystąpili zawodnicy drugiej drużyny Dębu występującej w klasie "B" oraz juniorzy naszego zespołu. Przeciwnikami byli zawodnicy, którzy w przeszłości reprezentowali barwy Dębu Gaszowice, a teraz grają w innych klubach albo zakończyli kariery.

 

Zobacz więcej naciskając na komentarze

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice