Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

W sobotę  11 kwietnia 2015 r  o godz 16 00 pierwsza drużyna Dębu Gaszowice gościć będzie drużynę Gwiazdy Skrzyszów. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, gdyż o sile naszego sobotniego przeciwnika świadczyć może fakt, iż dwa razy w tym sezonie pokonali już lidera z Ruptawy i zajmują obecnie 3 miejsce w tabeli.                                                                                                

Na sobotni mecz wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.                             

 

Górki Śl - Dąb II Gaszowice 2:2 (0:0)

 

Bramki dla Gaszowic: Artur Sapek, Roman Wiesiołek

 

    W sobote o godz 11 00 nasza druga drużyna rozegrała mecz w Górkach Śl. O pierwszej połowie tego meczu można powiedzieć tylko tyle że się odbyła i zakończyła sie wynikiem 0:0. Druga połowa to gra głównie pod dyktando Dębu Gaszowice szczególnie po strzeleniu  bramki przez Artura Sapka na 1:0. Przez kilkanaście minut po strzeieniu bramki na 1:0 wydawało się że wygrana jest juz pewna  gdyż Dąb zdecydowanie panował nad wydarzeniami boiskowymi, ale duży błąd w obronie naszej  drużyny po kontrze Górek Śl  dał wyrównanie gospodarzom tego meczu. Po nastąpnych kilku minutach kolejna kontra  gospodarzy tym razem  drugą stroną boiska nie została w porę zablokowana i po dośrodkowaniu  zawodnik Górek Śl skutecznie wykończył akcje na 2:1. Na nasze szczęście szybko wyrównał stan meczu Roman Wiesiołek, który wszedł na  boisko w 2 giej połowie meczu. Obie drużyny próbowały jeszcze zmienić losy spotkania, bliżej strzelenia 3 ciej bramki był Dąb, gdyż po strzale Krzysztofa Wrzałka piłka otarła  się jeszcze o poprzeczkę. Ostatecznie drużyny podzieliły sie punktami, z czego  głównie cieszyć powinni się gospodarze, bo Gaszowice nie wykorzystały niestety  swojego potencjału w tym meczu. 

 

  W sobotę 04 kwietnia 2015 r. seniorskie drużyny Dębu Gaszowice grać będą w wyjazdowych meczach. Pierwsza drużyna Dębu grać będzie o godz 13 00 na boisku w Gołkowicach. Druga drużyna Dębu Gaszowice zagra wyjazdowy mecz w Górkach Śląskich o godz 11 00. Zapraszamy wszystkich kibiców na wyjazdowe mecze.

   

    W niedzielę na boisku w Łukowie Śląskim druga drużyna Dębu Gaszowice pokonała gości z Siedlisk 2:0 (0:0) po bramkach Sapka oraz Wojaczka.      

   

    Gratulujemy.

 

Dąb Gaszowice - Silesia Lubomia 2:3 (1:1)

 

Bramki dla Gaszowic: Łukasz Michalski, Kamil Warnicki

 

Dąb Gaszowice pozbawiony w pierwszym wiosennym meczu na swoim terenie dwóch podstawowych napastników Rafała Wójta oraz Marcina Staszewskiego zagrał niestety w sobotę słaby mecz. Nasza drużyna dwa razy obejmowała w tym meczu prowadzenie po bramkach Łukasza Michalskiego oraz Kamila Warnickiego, lecz ostatecznie uległa dobrze grającej drużynie Lubomii. Tę gorzka pigułkę niestety musimy przełknąć i powalczyć za tydzień o 3 pkt na ciężkim terenie w Gołkowicach.

 W sobotę 28.03.2015 drużyna Dębu Gaszowice rozegra drugi mecz w tym sezonie.Drużyną gości bedzie Silesia Lubomia. Spotkanie rozpocznie sie 15:00. Wszystkich sympatyków Piłki Nożnej serdecznie zapraszamy!!

 

   LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice = 0:3 (0:1)  bramki dla Gaszowic: Radosław Szpak 2 bramki ( 2 bramka z karnego) oraz Dominik Trzetrzelewski.

 

   Relacja z meczu w rozwinięciu strony.

 

 

    W sobotę 21 marca 2015 r. o godz 15 00 pierwsza drużyna Dębu Gaszowice  rozpoczyna rundę wiosenną w klasie okręgowej od wyjazdowego meczu w Krzyżanowicach.

  

    Szczegóły poniżej.

 

   27 Lutego odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu GKS Dąb Gaszowice

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice