Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

 

     W sobotnie popołudnie w bardzo trudnych i deszczowych warunkach przyszło grać naszym drużynom.

 

 

     

      W sobotnie popołudnie na boisku w Łukowie Śl zagrają obie nasze drużyny. O godz 13 00 mecz kontrolny zagrają rezerwy Dębu Gaszowice, natomiast o godz 16 00 pierwsza drużyna Dębu Gaszowice rozpocznie sparingowy mecz z drużyną Kuźni Raciborskiej. Na oba mecze kontrolne zapraszamy wszystkich kibiców.

     

 

  W niedzielę 08 marca 2015 r. pierwsza drużyna Dębu Gaszowice w meczu sparingowym pokonała LKS 99 Pruchna 3:1 (2:0)

     


  We wtorek 03 marca 2015 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy kąpielisku "Ruda" w Rybniku rezerwy Energetyka ROW Rybnik przegrały z GKS Dąb Gaszowice 2:5 (2:1)

 

   W ubiegłą niedzielę 22 lutego zawodnicy sekcji Skata Sportowego rozpoczęli tegoroczne zmagania w ramach rozgrywek I Ligi. W pierwszej kolejce zajęli 8 miejsce w towarzystwie 25 zespołów.

 

 

   W piątek 27 lutego o godzinie 18:00 w kawiarni hali OKiS w Gaszowicach odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków, kibiców i sympatyków klubu Dąb Gaszowice do udziału w Zebraniu ! ! !

 

   W niedzielę 22 lutego nasi zawodnicy rozegrają kolejny mecz kontrolny, a przeciwnikiem będzie Wicher Wilchwy. Mecz odbędzie się na sztucznej murawie w Wodzisławiu przy Zespole Szkół Budowlanych. Zbiórka zawodników na miejscu o godzinie 12:00. Spotkanie rozpocznie się o 13:00.

  

   Rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia - członków klubu GKS Dąb Gaszowice - zapraszamy na spotkanie w dniu 19.02.2015r. w świetlicy w Piecach (obok Hacjendy)

 

 

 

   W niedzielę 15.02.2015r. Dąb Gaszowice rozegra kolejny mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Mecz rozegrany zostanie o godzinie 10:00 na boisku przy ul. Kasztanowej w Jastrzębiu Zdroju, a przeciwnikiem będzie Cukrownik Chybie.


   Zbiórka zawodników o 9:00 w Jastrzębiu!

 

   Informacje o  treningach seniorów w rozwinięciu newsa.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice