Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

  

   Piękna bramka Konrada Cieślaka została doceniona na świecie i wybrana przez portal tvgolo.com jedną z 10 najpiękniejszych trafień na świecie w minionym tygodniu ! ! !  Więcej w rozwinięciu newsa.

 

   W minionym tygodniu nasza drużyna w lidze okręgowej rozegrała dwa spotkania w ramach IV i V kolejki grupy III. Swoje drugie spotkanie w sezonie rozegrała też nasza druga drużyna w ramach III kolejki klasy B. Pierwszy mecz rozegrały nasze Orliki.


   Miniona kolejka była jednocześnie III kolejką Ligi Okręgowej oraz I kolejką B klasy.

 


   W ostatnią niedzielę nasi zawodnicy zmierzyli się  z wymagającą drużyną Silesi Lubomia

 


   Dzisiejsze spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Naprzodem Syrynia a GKS Dąb Gaszowice skończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Była to też okazja do treningu na świetnie przygotowanej płycie boiska.

 


   W inauguracyjnym spotkaniu Ligi Okręgowej gr. III sezonu 2014/2015 nasi zawodnicy pokonali LKS Krzyżanowice 4-1

 

 

   Na obiekcie sportowym w Łukowie Śląskim w sobotę 09.08. zakończyły się I Półkolonie Letnie GKS Dąb Gaszowice

 


   W ostatni poniedziałek 04.08 na obiekcie sportowym w Łukowie Śląskim rozpoczęły się Sportowe Półkolonie Letnie 2014 organizowane przez Gminny Klub Sportowy Dąb Gaszowice dla dzieci w wieku 6-12 lat (roczniki 2008-2002).

  

   Po 4 tygodniach intensywnych przgotowań rusza nowy sezon w Lidze Okręgowej. Nowy pod wieloma aspektami.

 


   Spotkanie XXIX kolejki sezonu 2013/2014 pomiędzy GKS Dąb Gaszowice a KS Naprzód Rydułtowy miało wyjątkowy charakter dla jednego z naszych zawodników.

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice