Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   Treningi grupy naborowej trenera Zdzisława Marszolika w tygodniu 09-13.02.2015 zostają odwołane z powodu choroby.

 


 

   W ubiegłą sobotę Dąb Gaszowice rozegrał pierwszy w tym roku mecz kontrolny. Przeciwnikiem była Silesia Lubomia, a mecz odbył się na sztucznym boisku w Wodzisławiu Śląskim.

 

 

 

   W rozwinięciu harmonogram treningów na nadchodzący I tydzień lutego.

 

   KLUB GKS DĄB GASZOWICE ZAPRASZA DZIECIE W WIEKU 9-14 LAT NA PÓŁKOLONIE ZIMOWE

 

  

   Trening grupy naborowej z dnia 20.01.2015 (wtorek) dla grupy naborowej (2007 i młodsi) trenera Zdzisława Marszolika zostaje odwołany natomiast w dniu 22.01.2015 (czwartek) rozpocznie się wyjątkowo o godzinie 15-45.

  

   I trening w 2015 roku grupy naborowej trenera Zdzisława Marszolika odbędzie się we wtorek 13.01.2015 o godz. 16-00 na sali w Gimnazjum w Piecach

 

 

   Znamy już harmonogram meczy kontrolnych pierwszej drużyny Dębu Gaszowice. Pierwsze spotkanie towarzyskie odbędzie się 31 stycznia, a przeciwnikiem będzie Silesia Lubomia. Szczegóły w rozwinięciu.

   

   Już 13 stycznia rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej seniorów. W rozwinięciu przedstawiamy plan treningów na pierwsze 2 tygodnie okresu przygotowawczego.

  

   Po słabych występach w ostatnich spotkaniach w związku z dużymi osłabieniami drużyny czeka nas ostatnia kolejka spotkań w tej rundzie

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice