Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice


   Po zwycięstwie nad Tworkowem wydawało się że wychodzimy na prostą niestety tak jak w debiutanckim sezonie w okręgówce znowu zderzyliśmy się ze ścianą w meczu z Jejkowicami. Zupełnie inną drużynę pod kątem mentalnym zobaczyliśmy w spotkaniu z Połomią.

 

   Po horrorze w ostatnich 4 kolejkach nadszedł czas na horror do 75 minuty spotkania z Tworkowem.

 

 

   Pierwsza drużyna Dębu wpadła w dołek strzelecki a co za tym idzie i punktowy. Dwa ostatnie spotkania to zupełnie inne spektakle niestety efekt ten sam.

  

   W ostatniej kolejce znowu musieliśmy pogodzić się z porażką, tym razem na własnym terenie I drużyna przegrała z KS Przyszłość Rogów. Wyniki dwóch ostatnich spotkań drużyny rezerw.

 

 

   Po 5 z rzędu zwycięstwach I drużyna Gaszowickiego Dębu musiała przełknąć gorycz porażki i straciła tym samym fotel lidera rozgrywek Ligi Okręgowej.

 

  

   Piękna bramka Konrada Cieślaka została doceniona na świecie i wybrana przez portal tvgolo.com jedną z 10 najpiękniejszych trafień na świecie w minionym tygodniu ! ! !  Więcej w rozwinięciu newsa.

 

   W minionym tygodniu nasza drużyna w lidze okręgowej rozegrała dwa spotkania w ramach IV i V kolejki grupy III. Swoje drugie spotkanie w sezonie rozegrała też nasza druga drużyna w ramach III kolejki klasy B. Pierwszy mecz rozegrały nasze Orliki.


   Miniona kolejka była jednocześnie III kolejką Ligi Okręgowej oraz I kolejką B klasy.

 


   W ostatnią niedzielę nasi zawodnicy zmierzyli się  z wymagającą drużyną Silesi Lubomia

 


   Dzisiejsze spotkanie Pucharu Polski pomiędzy Naprzodem Syrynia a GKS Dąb Gaszowice skończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Była to też okazja do treningu na świetnie przygotowanej płycie boiska.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice