Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 W sobotę 28.03.2015 drużyna Dębu Gaszowice rozegra drugi mecz w tym sezonie.Drużyną gości bedzie Silesia Lubomia. Spotkanie rozpocznie sie 15:00. Wszystkich sympatyków Piłki Nożnej serdecznie zapraszamy!!

 

   LKS Krzyżanowice - Dąb Gaszowice = 0:3 (0:1)  bramki dla Gaszowic: Radosław Szpak 2 bramki ( 2 bramka z karnego) oraz Dominik Trzetrzelewski.

 

   Relacja z meczu w rozwinięciu strony.

 

 

    W sobotę 21 marca 2015 r. o godz 15 00 pierwsza drużyna Dębu Gaszowice  rozpoczyna rundę wiosenną w klasie okręgowej od wyjazdowego meczu w Krzyżanowicach.

  

    Szczegóły poniżej.

 

   27 Lutego odbyło się Walne Zebranie Członków Klubu GKS Dąb Gaszowice

 

 

 

     W sobotnie popołudnie w bardzo trudnych i deszczowych warunkach przyszło grać naszym drużynom.

 

 

     

      W sobotnie popołudnie na boisku w Łukowie Śl zagrają obie nasze drużyny. O godz 13 00 mecz kontrolny zagrają rezerwy Dębu Gaszowice, natomiast o godz 16 00 pierwsza drużyna Dębu Gaszowice rozpocznie sparingowy mecz z drużyną Kuźni Raciborskiej. Na oba mecze kontrolne zapraszamy wszystkich kibiców.

     

 

  W niedzielę 08 marca 2015 r. pierwsza drużyna Dębu Gaszowice w meczu sparingowym pokonała LKS 99 Pruchna 3:1 (2:0)

     


  We wtorek 03 marca 2015 r. na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy kąpielisku "Ruda" w Rybniku rezerwy Energetyka ROW Rybnik przegrały z GKS Dąb Gaszowice 2:5 (2:1)

 

   W ubiegłą niedzielę 22 lutego zawodnicy sekcji Skata Sportowego rozpoczęli tegoroczne zmagania w ramach rozgrywek I Ligi. W pierwszej kolejce zajęli 8 miejsce w towarzystwie 25 zespołów.

 

 

   W piątek 27 lutego o godzinie 18:00 w kawiarni hali OKiS w Gaszowicach odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków, kibiców i sympatyków klubu Dąb Gaszowice do udziału w Zebraniu ! ! !

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice