Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   Znamy już harmonogram meczy kontrolnych pierwszej drużyny Dębu Gaszowice. Pierwsze spotkanie towarzyskie odbędzie się 31 stycznia, a przeciwnikiem będzie Silesia Lubomia. Szczegóły w rozwinięciu.

   

   Już 13 stycznia rozpoczynamy przygotowania do rundy wiosennej seniorów. W rozwinięciu przedstawiamy plan treningów na pierwsze 2 tygodnie okresu przygotowawczego.

  

   Po słabych występach w ostatnich spotkaniach w związku z dużymi osłabieniami drużyny czeka nas ostatnia kolejka spotkań w tej rundzie

 


   Po zwycięstwie nad Tworkowem wydawało się że wychodzimy na prostą niestety tak jak w debiutanckim sezonie w okręgówce znowu zderzyliśmy się ze ścianą w meczu z Jejkowicami. Zupełnie inną drużynę pod kątem mentalnym zobaczyliśmy w spotkaniu z Połomią.

 

   Po horrorze w ostatnich 4 kolejkach nadszedł czas na horror do 75 minuty spotkania z Tworkowem.

 

 

   Pierwsza drużyna Dębu wpadła w dołek strzelecki a co za tym idzie i punktowy. Dwa ostatnie spotkania to zupełnie inne spektakle niestety efekt ten sam.

  

   W ostatniej kolejce znowu musieliśmy pogodzić się z porażką, tym razem na własnym terenie I drużyna przegrała z KS Przyszłość Rogów. Wyniki dwóch ostatnich spotkań drużyny rezerw.

 

 

   Po 5 z rzędu zwycięstwach I drużyna Gaszowickiego Dębu musiała przełknąć gorycz porażki i straciła tym samym fotel lidera rozgrywek Ligi Okręgowej.

 

  

   Piękna bramka Konrada Cieślaka została doceniona na świecie i wybrana przez portal tvgolo.com jedną z 10 najpiękniejszych trafień na świecie w minionym tygodniu ! ! !  Więcej w rozwinięciu newsa.

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice