Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

  

   W rozwinięciu newsa przedstawiamy harmonogram treningów naszych drużyn seniorskich w okresie od 20.07 do 10.08.2014.

 

   Po perturbacjach związanych z podziałem grup Ligi okręgowej wciąż nie jest znany los niektórych drużyn.


   Dopiero co zakończyliśmy sezon a już niedługo ruszają przygotowania na następnego. W rozwinięciu plan sparingów oraz pierwszego mikrocyklu treningowego I drużyny oraz zespołu rezerw.

 

 

   W najbliższą sobotę 29 czerwca o godzinie 18:00 w budynku klubowym przy boisku w Piecach odbędzie się impreza na zakończenie sezonu seniorów.


 

   Zapraszamy do zapoznania się z krótką relacją z ostatnich w sezonie spotkań naszych drużyn seniorów. Pierwsza drużyna rozegrała w ostatnim okresie 2 spotkania, zaś zespół rezerw wychodził na boisko czterokrotnie.

  

   Impreza na zakończenie sezonu grupy trampkarzy rozpoczęła się turniejem, w którym udział wzieli nasi zawodnicy i zawodniczki oraz ich rodzice.


  W II edycji Turnieju Górki Cup 2014 wzięło udział 7 drużyn, wśród nich znalazła się nasza ekipa, która w poprzedniej edycji zajęła ostatniej 6 miejsce.


   Nasze Orliki po zakończonym sezonie rozgrywkowym rozegrały towarzyskie spotkanie ze swoimi rodzicami w Ośrodku Kultury i Sportu w Gaszowicach.


   Zwycięstwo z Ogrodnikiem Cielmice i porażka z liderem LKS Bełk to wyniki ostatnich spotkań naszej drużyny w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Dotkliwa porażka II drużyny

 

 

   Przed trudnym wyzwaniem staneli zawodnicy II drużyny, niewiele zabrakło a z Rudy Kozielskiej wracalibyśmy z 3 pkt.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice