Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Dąb Gaszowice z głębokim żalem zawiadamia o śmierci wieloletniego zawodnika oraz wiernego kibica - Konrada Kuśka. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 21 września 2013r. w kościele Św. Jacka w Radoszowach o godz. 9-00. Łącząc się w bólu, składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom zmarłego.


 

 

   W najblizszych dniach również nasze drużyny młodzieżowe rozegrają kolejne mecze w swoich klasach rozgrywkowych.

 

   Już jutro tj. w środę nasza drużyna rozegra kolejny mecz w Pucharze Polski. W nadchodzący weekend kolejne emocje derbowe tym razem w okręgówce.

   

   Od ostatniego newsa na stronie nasze drużyny zdążyły rozegrać po 2 kolejki w swoich klasach rozgrywkowych. Graliśmy ze zmiennym szczęściem, a oto podsumowanie wyników.

 

   W ubiegłą niedzielę nasze drużyny rozegrały kolejne spotkania w swoich klasach rozgrywkowych. W niedzielę zagrały druzyny seniorskie, a w sobotę pierwszy mecz u siebie rozegrali trampkarze starsi.

  

   W środę w ramach Pucharu Polski Podokręgu Racibórz nasza drużyna pokonała u siebie Naprzód Czyżowice, występujący w III grupie Ligi Okręgowej i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek!

 

   Już w środę 28.08.2013 gramy w II rundzie Pucharu Polski Podokręgu Racibórz! W niedzielę mecze w Klasie Okręgowej i Klasie B ! ! !

  

   W miniony weekend nasza drużyna odniosła w IV kolejce pierwsze zwycięstwo w lidze okręgowej w tym sezonie. Niestety trzeciej porażki doznała drużyna rezerw.

  

    Minionego weekendu nie zaliczą do udanych seniorskie drużyny naszego klubu. W sobotę trzeciej porazki w sezonie doznała pierwsza drużyna a w niedzielę ich los podzieliły nasze rezerwy.

 

  W najbliższy weekend 17-18 sierpnia nasze drużyny seniorskie rozegrają mecze odpowiednio w sobotę w ramach III kolejki Ligi Okręgowej gr. I oraz w niedzielę w ramach III kolejki Klasy B Podokręgu Racibórz.

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice