Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

  Już w najbliższy weekend kolejne mecze rozegrają nasze drużyny seniorskie. Pauzować będzie drużyna trampkarzy starszych, a zespół Orlików będzie gospodarzem kolejnego turnieju.

  

   Prawie komplet możliwych do zdobycia punktów zagarnęły w ubiegły weekend nasze drużyny. Zwycięstwa odniosła pierwsza drużyna występująca w klasie okręgowej oraz drużyna trampkarzy starszych. Porażkę w derbach zanotowały B-klasowe rezerwy.

 

   W najbliższy weekend czekają nas duże emocje. Obie drużyny seniorskie rozegrają swoiste spokania derbowe. A nasi trampkarze podejmą u siebie drużynę Adamowic.

 


   W miniony weekend I drużyna Dębu Gaszowice odniosła sromotną porażkę w derbowym spotkaniu z Jednością Jejkowice, nasze rezerwy pewnie pokonały drużynę z Zabełkowa. Drużyna trampkarzy starszych pokonała w derbowym spotkaniu LKS Lyski a nasi najmłodsi zawodnicy radzili sobie ze zmiennym szczęściem na kolejnym turnieju Orlików w Pszowie.

 

 

  Zarząd Gminnego Klubu Sportowego Dąb Gaszowice z głębokim żalem zawiadamia o śmierci wieloletniego zawodnika oraz wiernego kibica - Konrada Kuśka. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 21 września 2013r. w kościele Św. Jacka w Radoszowach o godz. 9-00. Łącząc się w bólu, składamy wyrazy współczucia Rodzinie i Przyjaciołom zmarłego.


 

 

   W najblizszych dniach również nasze drużyny młodzieżowe rozegrają kolejne mecze w swoich klasach rozgrywkowych.

 

   Już jutro tj. w środę nasza drużyna rozegra kolejny mecz w Pucharze Polski. W nadchodzący weekend kolejne emocje derbowe tym razem w okręgówce.

   

   Od ostatniego newsa na stronie nasze drużyny zdążyły rozegrać po 2 kolejki w swoich klasach rozgrywkowych. Graliśmy ze zmiennym szczęściem, a oto podsumowanie wyników.

 

   W ubiegłą niedzielę nasze drużyny rozegrały kolejne spotkania w swoich klasach rozgrywkowych. W niedzielę zagrały druzyny seniorskie, a w sobotę pierwszy mecz u siebie rozegrali trampkarze starsi.

  

   W środę w ramach Pucharu Polski Podokręgu Racibórz nasza drużyna pokonała u siebie Naprzód Czyżowice, występujący w III grupie Ligi Okręgowej i awansowała do kolejnej rundy rozgrywek!

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice