Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   W piątek 18.01.2013r. odbyło sie walne zebranie sprawozdawoczo - wyborcze, na którym na wniosek komisji rewizyjnej członkowie klubu udzielili absolutorium ustępującemy Zarządowi Klubu oraz  wybrali nowy Zarząd oraz komisję rewizyjną.

 

  

ZARZĄD KLUBU GKS DĄB GASZOWICE ZAPRASZA WSZSTKICH CZŁONKÓW KLUBU, SYMPATYKÓW, KIBICÓW ORAZ ZAWODNIKÓW NA WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE

 

  

  Okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozpocznie się 14.01.2013 o godz 17-30.

 

  

   Sukcesem zakończyła się jesienna runda sezonu 2012/2013 dla I drużyny Dąb Gaszowice. Nasi zawodnicy zwyciężyli na wymagającym terenie z KS Rafako Racibórz. Zakończenie rundy również udane dla zawodników drużyny rezerw.

 

 

   Bardzo nerwową niedzielę zgotowali kibicom Gaszowickiego GKS-u zawodnicy. Po pierwszej połowie spotkania z drużyną LKS Czarni Gorzyce prowadziliśmy 3-0 by po 15 minutach 2 połowy był remis 3-3. Ostatecznie udało się doprowadzić do zwycięstwa. Zdecydowanie gorzej wypadły rezerwy Dębu.

 

 

   Udało się przełamać złą passę z ostatnich spotkań I drużynie Dębu. Wygrana z innym beniaminkiem jest o tyle ważna iż pokazaliśmy że jeszcze nie należy nas skreślać bo jesteśmy w stanie dostarczyć jeszcze wiele pozytywnych emocji. Niestety kompletnie nie udał się podbój szczytu tabeli w B klasie.

 

  

   O ostatnim weekendzie zapewne wszyscy kibice Gaszowickiego Dębu chcieliby szybko zapomnieć. Strata 13 bramek przy honorowym trafieniu Stefana Jezuska w B klasie pokazuje że spotkania seniorów minionej kolejce były wielką klęską.

 

 

  

   Po raz kolejny w tym sezonie nasze boisko nie było naszym atutem, wręcz przeciwnie. Porażka ze zdecydowanie niżej notowanym Radlinem była 3 porażką w tym sezonie i w dodatku 3 porażką na własnym obiekcie. Cieszyć powinno zwycięstwo w derbowym pojedynku na szczeblu B klasy

 

  

   Na brak emocji nie mogli narzekać kibice na obiekcie przy ulicy Sportowej w Piecach gdzie podejmowaliśmy przyjezdnych z LKS Krzyżanowice. Mecz na szczycie bo tak można nazwać starcie 2 i 3 drużyny ligi okręgowej zakończył się zwycięsko dla naszych piłkarzy.

 


   3 zwycięstwo z rzędu i to z renomowanym zespołem Górnik Pszów w Lidze okręgowej, podział punktów w meczu z Samborowicami w serie B oraz zmienne szczęście naszych najmłodszych zawodników to bilans VIII kolejki spotkań

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice