Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   Już w środę 28.08.2013 gramy w II rundzie Pucharu Polski Podokręgu Racibórz! W niedzielę mecze w Klasie Okręgowej i Klasie B ! ! !

  

   W miniony weekend nasza drużyna odniosła w IV kolejce pierwsze zwycięstwo w lidze okręgowej w tym sezonie. Niestety trzeciej porażki doznała drużyna rezerw.

  

    Minionego weekendu nie zaliczą do udanych seniorskie drużyny naszego klubu. W sobotę trzeciej porazki w sezonie doznała pierwsza drużyna a w niedzielę ich los podzieliły nasze rezerwy.

 

  W najbliższy weekend 17-18 sierpnia nasze drużyny seniorskie rozegrają mecze odpowiednio w sobotę w ramach III kolejki Ligi Okręgowej gr. I oraz w niedzielę w ramach III kolejki Klasy B Podokręgu Racibórz.

 

  W środku tygodnia odbyła się druga kolejka rozgrywek zarówno w klasie okręgowej jak i w klasie B. W środę pierwsza drużyna poniosła niestety drugą porażkę, zaś w czwartek drużyna rezerw odniosła pierwsze w sezonie zwycięstwo!

 

   Miniony weekend minął pod znakiem rozczarowania. Nasze drużyny pomimo walki i momentami świetnej gry nie potrafiły przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.

 

 


   Pierwsze oficjalne spotkanie naszych zawodników. Sezon rozpoczynamy wygraną w derbowym pojedynku z LKS Lyski w Pucharze Polski.

 


   Oczekiwany sezon 2013/2014 rozpoczynamy 10 sierpnia (sobota) o godz. 11-00 wyjazdowym spotkaniem w Lidze Okręgowej z drużyną URANIA Ruda Śląska.

 


   Przygotowania do sezonu 2013/2014 rozpoczynają na dobre drużyny młodzieżowe.

  

   Klub GKS Dąb Gaszowice ogłasza nabór zawodników do 4 grup piłkarskich.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice