Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

  

   Wysokie zwycięstwo I drużyny z innym beniaminkiem z Łazisk oraz podział punktów drużyny rezerw z drużyną z dzielnicy Raciborza, LKS Wicher Płonia.

 

 

   Udana dla naszych seniorów była to kolejka. Zwycięstwo odniosła zarówno I drużyna w Czyżowicach i drużyna rezerw u siebie z Siedliskami.

 

  

   Porażkami zakończyły się spotkania naszych seniorów w ramach V kolejki Ligi Okręgowej oraz B Klasy podokręgu Racibórz

   

   Kolejne zwycięstwo drużyny porwadzonej przez trenera Sobalę ale miniony weekend przyniósł pierwszą porażkę drużyny rezerw prowadzonej przez trenera Pawłowskiego. Do rozgrywek przystąpiła również pierwsza z naszych drużyn młodzieżowych.
 

 

   Porażka I drużyny ale dobra passa drużyny rezerw trwa nadal

 

  

   Szczęśliwie zakończyła się piłkarska środa dla naszych drużyn. Po zwycięstwie drużyny rezerw nad Raszczycami, I drużyna zdobyła komplet punktów w derbowym spotkaniu z KS Naprzód 23 Rydułtowy

 

 

   Przedstawiamy listy zawodników, którzy zasilili szeregi naszej drużyna a także tych, którzy szeregi te opuścili

 

 

   Inauguracja sezonu 2012/2013 okazała się dla naszych piłkarzy bardzo udana. Mało kto się spodziewał tak dobrego rozpoczęcia  sezonu w wykonaniu obu naszych drużyn.

  

   Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej a w szczególności kibiców Gaszowickiego Dębu na pierwsze spotkania inaugurujące pierwszy sezon w Lidze Okręgowej

 

 

   Pierwszy sparing dedykowany drużynie rezerw Gaszowickiego Dębu

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice