Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   Udana inauguracja rundy wiosennej dla II drużyny naszych seniorów

 

  

   Zmiany dotyczą trenera II drużyny seniorów oraz drużyny juniorów. Transfery!!

 

  

   A przed nami pierwszy weekend rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2012/2013 Ligi Okręgowej oraz B klasy.!!!!!!!!!!!!!ZMIANA TERMINU PIERWSZEJ KOLEJKI!!!!!!!!!

 

  

   Nasi zawodnicy młodzieżowi w sobotę 22.02.2013r. rozegrali pierszy w tym roku turniej halowy w Radlinie. 

 

 

   W piątek 18.01.2013r. odbyło sie walne zebranie sprawozdawoczo - wyborcze, na którym na wniosek komisji rewizyjnej członkowie klubu udzielili absolutorium ustępującemy Zarządowi Klubu oraz  wybrali nowy Zarząd oraz komisję rewizyjną.

 

  

ZARZĄD KLUBU GKS DĄB GASZOWICE ZAPRASZA WSZSTKICH CZŁONKÓW KLUBU, SYMPATYKÓW, KIBICÓW ORAZ ZAWODNIKÓW NA WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZE

 

  

  Okres przygotowawczy do rundy wiosennej rozpocznie się 14.01.2013 o godz 17-30.

 

  

   Sukcesem zakończyła się jesienna runda sezonu 2012/2013 dla I drużyny Dąb Gaszowice. Nasi zawodnicy zwyciężyli na wymagającym terenie z KS Rafako Racibórz. Zakończenie rundy również udane dla zawodników drużyny rezerw.

 

 

   Bardzo nerwową niedzielę zgotowali kibicom Gaszowickiego GKS-u zawodnicy. Po pierwszej połowie spotkania z drużyną LKS Czarni Gorzyce prowadziliśmy 3-0 by po 15 minutach 2 połowy był remis 3-3. Ostatecznie udało się doprowadzić do zwycięstwa. Zdecydowanie gorzej wypadły rezerwy Dębu.

 

 

   Udało się przełamać złą passę z ostatnich spotkań I drużynie Dębu. Wygrana z innym beniaminkiem jest o tyle ważna iż pokazaliśmy że jeszcze nie należy nas skreślać bo jesteśmy w stanie dostarczyć jeszcze wiele pozytywnych emocji. Niestety kompletnie nie udał się podbój szczytu tabeli w B klasie.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice