Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

  

   O ostatnim weekendzie zapewne wszyscy kibice Gaszowickiego Dębu chcieliby szybko zapomnieć. Strata 13 bramek przy honorowym trafieniu Stefana Jezuska w B klasie pokazuje że spotkania seniorów minionej kolejce były wielką klęską.

 

 

  

   Po raz kolejny w tym sezonie nasze boisko nie było naszym atutem, wręcz przeciwnie. Porażka ze zdecydowanie niżej notowanym Radlinem była 3 porażką w tym sezonie i w dodatku 3 porażką na własnym obiekcie. Cieszyć powinno zwycięstwo w derbowym pojedynku na szczeblu B klasy

 

  

   Na brak emocji nie mogli narzekać kibice na obiekcie przy ulicy Sportowej w Piecach gdzie podejmowaliśmy przyjezdnych z LKS Krzyżanowice. Mecz na szczycie bo tak można nazwać starcie 2 i 3 drużyny ligi okręgowej zakończył się zwycięsko dla naszych piłkarzy.

 


   3 zwycięstwo z rzędu i to z renomowanym zespołem Górnik Pszów w Lidze okręgowej, podział punktów w meczu z Samborowicami w serie B oraz zmienne szczęście naszych najmłodszych zawodników to bilans VIII kolejki spotkań

 

  

   Wysokie zwycięstwo I drużyny z innym beniaminkiem z Łazisk oraz podział punktów drużyny rezerw z drużyną z dzielnicy Raciborza, LKS Wicher Płonia.

 

 

   Udana dla naszych seniorów była to kolejka. Zwycięstwo odniosła zarówno I drużyna w Czyżowicach i drużyna rezerw u siebie z Siedliskami.

 

  

   Porażkami zakończyły się spotkania naszych seniorów w ramach V kolejki Ligi Okręgowej oraz B Klasy podokręgu Racibórz

   

   Kolejne zwycięstwo drużyny porwadzonej przez trenera Sobalę ale miniony weekend przyniósł pierwszą porażkę drużyny rezerw prowadzonej przez trenera Pawłowskiego. Do rozgrywek przystąpiła również pierwsza z naszych drużyn młodzieżowych.
 

 

   Porażka I drużyny ale dobra passa drużyny rezerw trwa nadal

 

  

   Szczęśliwie zakończyła się piłkarska środa dla naszych drużyn. Po zwycięstwie drużyny rezerw nad Raszczycami, I drużyna zdobyła komplet punktów w derbowym spotkaniu z KS Naprzód 23 Rydułtowy

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice