Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   Ponad trzysta goli na lokalnych boiskach nagrał portal nowiny.pl w ciągu kończącego się już roku 2010. Wśród nominowanych jest gol strzelony przez naszego zawodnika Zbyszka Zdrzałka przeciwko drużynie KS Kuźnia Raciborska.

 

   4 grudnia na obiektach sportowych Dąb Gaszowice odbywają się mecze barbórkowe pomiędzy zespołem Dębu Gaszowice a byłymi zawodnikami Klubu

  

   W dniu 13.11.2010r. odbyło się Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Klubu LKS Dąb Gaszowice.

 

 

   Tym razem Dąb Gaszowice udał się na wyjazdowe spotkanie do sąsiedniej wioski, mianowicie do Nowej Wsi. Można powiedzieć lokalne derby

 

 

 

   Kolejny mecz Raciborskiej A klasy. Do Gaszowic przyjechała ekipa z Ocic. Równo o godzinie 14 sędzia spotkania rozpoczął mecz.

 

 

  Pięć bramek padło w Kuźni Raciborskiej gdzie gospodarze będący wiceliderami tabeli podejmowali lidera Dąb Gaszowice

 

 

 

    Już 10 kolejka raciborskiej A klasy. Tym razem do Gaszowic przyjechała ekipa z Rzuchowa.

 

 

    Kolejka nr 8 raciborskiej serie A naprzeciw stanęły drużyna gospodarzy  Dąb Gaszowice oraz gości Wypoczynek Buków. Goście do tej kolejki zajmowali pozycje lidera klasy A.

 

 

 

   Niedziela, 7 kolejka raciborskiej A klasy, deszczowe popołudnie, co zresztą jest normalne kiedy gramy właśnie w Samborowicach.

 

 

     W sobotnie popołudnie dnia 4.09.2010r  na ulicy Sportowej w Piecach odbył się piłkarski turniej, który nacechowany był szczytnym celem w postaci materialnej pomocy dla dzieci chorych na raka.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice