Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

   Niedzielne popołudnie i trzecia kolejka Raciborskiej serie ”C” i pierwszy mecz na własnym boisku drużyny rezerw Dębu Gaszowice

 

    

    W piątej kolejce misrzostwa klasy A Podokręgu Racibórz, ekipa z Gaszowic wybrała się na kolejny wyjazdowy pojedynek. Tym razem przeciwnikiem była drużyna z Krzanowic.

 

  

   Czwarta kolejka raciborskiej A klasy. Tym razem Nasza drużyna zmierzyła się na boisku w Kornowacu z gospodarzami tego obiektu.

 

   

   W dniu 21.08.2010r. na boisku sportowym LKS Dąb Gaszowice w Piecach pojawił się fotograf Roman HALFAR.

 

Drugi mecz i drugie zwycięstwo drużyny Gaszowic. Tym razem zawodnicy Dębu pojechali po trzy punkty do Krzyżkowic.

 

 

Pierwsza kolejka naprzeciw siebie stanęły drużyny Dębu Gaszowice i LKS Tworków.

 


W dniu 19.06.2010r. w Hali OKIS-u Gaszowice odbył się ostatni tj. 4 turniej z cyklu "Wielki Gran" o Puchar Wójta Gminy Gaszowice.

 


Walczący o utrzymanie Strzelec Rzuchów spotkał się z Dębem Gaszowice. Mecz rozegrany został na boisku w Kobyli gdyż boisko w Rzuchowie jest w trakcie remontu.

 

 

     Przedostatnia kolejka Raciborskiej A klasy, do Gaszowic przyjechała drużyna z Kornowaca.Już od początku spotkania było wiadomo że żadna z ekip tego meczu łatwo przegrać nie chce.

  

 

Po przegranej na jesień 2:0 gospodarze chcieli w tym meczu zmazać plamę przegranej i od początku spotkania ruszyli na bramkę gości.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice