Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

Po ciekawym spotkaniu piłkarze Dąb Gaszowice powrócili z Brzezia z kolejnymi 3 punktami. Był to rewanż po jesiennej porażce u siebie 2-3.

Zarząd Klubu LKS DĄB GASZOWICE pragnie złożyć wszystkim sympatykom Naszego Klubu życzenia

Wesołych, pogodnych, rodzinnych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku

wielu emocjonujących chwil


oraz realizacji marzeńW środę 11. 11. 2009 o godzinie 13-00 na boisku sportowym w Kornowacu spotkały się "jedenastki" drużyn walczących o mistrzostwo A klasy. Gospodarze podejmowali drużynę LKS Dąb Gaszowice.  Już przed meczem w Kornowacu było wiadomo, że będzie to trudny mecz (i nie chodziło tutaj tylko i wyłącznie o klasę Naszego przeciwnika). Rzęsisty deszcz oraz silnie wiejący wiatr skutecznie zniechęciły kibiców do wybrania się na boisko w Kornowacu. Przyszli najwytrwalsi.
 

 

Mecz z Ocicami zapowiadał się niezwykle interesująco, obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli przed 13 kolejką. W poprzedniej kolejce Goście pokonali na własnym boisku drużynę z Krzyżkowic, natomiast Nasi zawodnicy przegrali na własne życzenie z Kuźnią Raciborską.

 

 

W sobotę 24.10.2009 r. spotkały się ze sobą dwa sąsiadujące w tabeli zespoły. Obie drużyny wygrały po 5 meczy, obie uzbierały po 15 punktów i obie chciały wygrać.

 

 

Już przed meczem w obu drużynach panowała bojowa atmosfera. Gospodarze podbudowani wysokim zwycięstwem w zeszłej kolejce w Czernicy chcieli zbliżyć się do czołówki, a goście mieli szanse na objecie fotelu lidera C klasy

 

 

W niedzielę 18.10.2009 o godzinie 15:00 na boisku  w Czernicy rozegrano prestiżowe derby gminne w ramach rozgrywek siódmej kolejki C klasy.!

 

 

W sobotę 17.10.2009 o godzinie 15:00 odbył się mecz w ramach 11 kolejki raciborskiej A klasy. Nasza drużyna podejmowała u siebie LKS Górki.

 

Po fatalnym występie Naszych zawodników w poprzedniej kolejce z drużyną Samborowic i drugiej porażce z rzędu, sympatycy i kibice „Dębu” mieli uzasadnione obawy o wynik meczu z 11-stką Krzanowic.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice