Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 

W środowe bardzo słoneczne popołudnie odbył się zaległy mecz drużyn Gaszowic i Krzanowic.

 

 

Mecz drużyn z górnej części tabeli Dąb zajmuje aktualnie 4 miejsce natomiast drużyna z Ocic jest na 6 pozycji...

 


    W niedzielę 09.05. br. na obiekcie sportowym przy ulicy Sportowej w Piecach spotkały się drużyny LKS Dąb Gaszowice oraz sąsiadująca w tabeli Klasy A drużyna LKS Buk Rudy Wielkie.

 

 

W związku z dłuższą nieobecnością prezentuję zbiorcze informacje na temat ostatnich spotkań drużyny A klasowej.

 

  

     W radosny nastrój wprowadzli zawodnicy Dębu swoich kibiców przed Świętami Wielkiej Nocy. Po bardzo dobrej grze pokonali  w derbowym pojedynku Czarnych Nową Wieś 2-0.

 

 

Po ciekawym spotkaniu piłkarze Dąb Gaszowice powrócili z Brzezia z kolejnymi 3 punktami. Był to rewanż po jesiennej porażce u siebie 2-3.

Zarząd Klubu LKS DĄB GASZOWICE pragnie złożyć wszystkim sympatykom Naszego Klubu życzenia

Wesołych, pogodnych, rodzinnych i spokojnych

Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku

wielu emocjonujących chwil


oraz realizacji marzeńW środę 11. 11. 2009 o godzinie 13-00 na boisku sportowym w Kornowacu spotkały się "jedenastki" drużyn walczących o mistrzostwo A klasy. Gospodarze podejmowali drużynę LKS Dąb Gaszowice.  Już przed meczem w Kornowacu było wiadomo, że będzie to trudny mecz (i nie chodziło tutaj tylko i wyłącznie o klasę Naszego przeciwnika). Rzęsisty deszcz oraz silnie wiejący wiatr skutecznie zniechęciły kibiców do wybrania się na boisko w Kornowacu. Przyszli najwytrwalsi.
 

 

Mecz z Ocicami zapowiadał się niezwykle interesująco, obie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli przed 13 kolejką. W poprzedniej kolejce Goście pokonali na własnym boisku drużynę z Krzyżkowic, natomiast Nasi zawodnicy przegrali na własne życzenie z Kuźnią Raciborską.

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice