Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

 
GKS Dąb Gaszowice rozegrał dziś 2 sparingowe mecze. Trener Marszolik podzielił kadrę Dębu oraz zawodników testowanych na 2 drużyny, które rozegrały mecz o 13 00 z Przyszłością Rogów oraz o 15 00 z Górnikiem Boguszowice, który to zastąpił KS 27 Gołkowice (ze względów organizacyjnych drużyna zrezygnowała ze sparingu) W 2-ch meczach kontrolnych trener sprawdził aż 24 zawodników.
 
GKS Dąb Gaszowice - Przyszłość Rogów 2:2 (0:2)
Bramki dla Gaszowic: Brózda, Michalski
Skład Gaszowic: Tlołka - D Słaby, Jezierski, Krzysztof Sikora, Michalski - T Reguła, Gnyp, Szewczyk, Stebel (testowany) - Wieczorek, Brózda
Grali także Szymura, B Pyszny, Kamil Sikora
 
GKS Dąb Gaszowice - KS Górnik Boguszowice 4:1 (1:0)
Bramki dla Gaszowic: Kraśniewski, zawodnik testowany - 2 bramki, Szymura
Skład Gaszowic: Mandrysz (testowany) - Kraśniewski, Sachs, K Słaby, M Reguła (testowany) - Szymura, Kamil Sikora, Tomas, Szewczyk, B Pyszny - Pawelec
Grali także: Stebel (testowany), Zientek, Staniek, zawodnik testowany

 

 

Przypominamy iż w niedzielę 05 lutego 2017 r. pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra 2 mecze kontrolne w ramach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej. Na boisku MOSIRu Rybnik nasi piłkarze o godz 13 00 rozegraja sparingowe spotkanie z wiceliderem 2 grupy katowickiej ligi okręgowej Przyszłością Rogów. Natomiast o godz 15 00 naszym przeciwnikiem w sparingu będzie także drużyna występująca w 2 grupie katowickiej okręgówki KS 27 Gołkowice

 

 

Pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice w ramach okresu przygotowawczego do rundy wiosennej rozegra dodatkowy mecz kontrolny w dniu 15 luty 2017r.  Sparing zostanie rozegrany na boisku MOSIRu Rybnik o godz 19 00, a przeciwnikiem będzie A klasowy TKKF ZUCH Orzepowice. Ponadto nastąpiła zmiana przeciwnika w dniu 22 luty 2017 r. W powyższym dniu naszym sparingpartnerem nie będzie KS Górnik Boguszowice tylko Polonia Głubczyce. Powyższy mecz kontrolny odbędzie się w Rybniku-Kamieniu. Godzina sparingu zostanie podana na stronie na kilka dni przed jego rozegraniem.

 

 
Wysokim zwycięstwem GKSu Dębu Gaszowice zakończył się drugi mecz kontrolny w okresie przygotowawczym. Nasza drużyna pokonała grający w 3 grupie śląskiej ligi okręgowej Naprzód Czyżowice aż 9:1 (3:0). Zdobyczą bramkową do przerwy podzielili się Brózda - 2 bramki oraz Szewczyk. Po przerwie do siatki rywali trafiali: Wieczorek - 2 bramki, Szymura, Jezierski, B Pyszny oraz Stebel (zawodnik testowany) 

 

 

W niedzielę 29 stycznia 2017 r o godz 15 00 pierwsza drużyna GKS Dębu Gaszowice rozegra 2 sparing w okresie przygotowawczym.

Naszym przeciwnikiem na boisku MOSiRu Rybnik będzie grający w 3 grupie śląskiej ligi okręgowej - Naprzód Czyżowice.

 

 

Dziś na boisku w Dębieńsku GKS Dąb Gaszowice zmierzył się z KS Decor Bełk. Sparingowe spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszych przeciwników 2:1. Lider 4 ligi śląskiej prowadził do przerwy 2:0. Druga połowa należała jednak zdecydowanie do GKSu Dębu Gaszowice. Szkoda że przewaga naszej drużyny uwieńczona została tylko bramką kapitana Dębu Grzegorza Brózdy. Ogólnie jednak bardzo dobra, pożyteczna gra kontrolna z mocnym przeciwnikiem. Trener Marszolik miał też okazję sprawdzić kandydatów do gry w barwach Dębu w rundzie wiosennej.

 

 

Jak już wcześniej było podane na stronie, w sobotę 21 stycznia 2017 r. pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozegra swój pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym do wiosennej rundy ligi okręgowej. Rywal naszej drużyny KS Decor Bełk to lider drugiej grupy śląskiej 4 ligi, więc bardzo wymagający przeciwnik. Ciekawostką jest też fakt, iż nasz sobotni rywal to ostatnia drużyna z którą GKS Dąb Gaszowice przegrał. Wynikiem 2:4 zakończył się mecz na boisku w Piecach ( 9 lipca 2016 r. mecz kontrolny przed obecnym sezonem, tuż po spadku KS Decor Bełk z III ligi ). Sobotni sparing zaplanowano na godz 10 45 na boisku w Dębieńsku.

 

 

Potwierdzony został sparing GKSu Dębu Gaszowice z Silesią Lubomia w dniu 11 marca 2017 r.

 

Sparingowe spotkanie pomiędzy GKS Dąb Gaszowice, a Naprzód Syrynia zostało przełożone z 05 marca 2017 r. (niedziela)

na 04 marca 2017 r. (sobota).

 

Szczegóły powyższych sparingów zostaną podane na stronie przed ich rozegraniem.

 

 

W zimowych warunkach na boisku w Łukowie Śl, pierwsza drużyna GKSu Dębu Gaszowice rozpoczęła okres przygotowawczy do wiosennej rundy ligi okręgowej. Na pierwszym treningu pojawiło się kilka nowych twarzy oraz powracający z wypożyczenia do IV ligowej Concordii Knurów - Kamil Sikora. Liczymy więc na kolejną dobrą wiosnę Kamila w barwach GKSu Dębu Gaszowice, a także wzmocnienie naszej drużyny nowymi zawodnikami.

 

 

Uległy zmianie 2 terminy meczów kontrolnych GKSu Dębu Gaszowice. 

W dniu 05 lutego 2017 r. o godz 15 00 zostanie rozegrany w Rybniku sparing z KS 27 Gołkowic (pierwotny termin 28 stycznia 2017 r.)

W tym samym dniu 05 lutego zostanie rozegrany sparing z Przyszłością Rogów o godz 13 00   (pierwotny termin 04 lutego 2017r.)

 

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice