Oficjalna strona klubu Dąb Gaszowice

Terminarz

Kolejka 1

(2016-08-13 - 2016-08-14)

Rymer Rybnik 2 - 2 Jedność 32 Przyszowice
Młodość Rudno 2 - 10 Drama Zbrosławice
Sokół Łany Wielkie 0 - 1 ŁTS Łabędy Gliwice
Przyszłość Ciochowice 2 - 1 Buk Rudy Wielkie
MKSR Czarni Pyskowice 0 - 4 Unia Książenice
KS 94 Rachowice 1 - 3 LKS Zameczek Czernica
LKS 1908 Nędza 4 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
GKS Dąb Gaszowice 3 - 2 ROW 1964 II Rybnik

Kolejka 2

(2016-08-20 - 2016-08-21)

KS 94 Rachowice 0 - 3 Buk Rudy Wielkie
KS Naprzód Rydułtowy 4 - 2 Sokół Łany Wielkie
LKS Zameczek Czernica 4 - 0 Rymer Rybnik
MKSR Czarni Pyskowice 1 - 7 ROW 1964 II Rybnik
Drama Zbrosławice 1 - 2 Unia Książenice
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 Młodość Rudno
ŁTS Łabędy Gliwice 0 - 3 GKS Dąb Gaszowice
Jedność 32 Przyszowice 3 - 2 LKS 1908 Nędza

Kolejka 3

(2016-08-27 - 2016-08-28)

LKS 1908 Nędza 1 - 4 LKS Zameczek Czernica
Unia Książenice 3 - 1 Młodość Rudno
GKS Dąb Gaszowice 6 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Ciochowice 0 - 3 KS 94 Rachowice
Drama Zbrosławice 8 - 1 ROW 1964 II Rybnik
Rymer Rybnik 2 - 2 Buk Rudy Wielkie
Sokół Łany Wielkie 2 - 5 Jedność 32 Przyszowice
MKSR Czarni Pyskowice 0 - 2 ŁTS Łabędy Gliwice

Kolejka 4

(2016-09-03 - 2016-09-04)

LKS 1908 Nędza 2 - 1 Buk Rudy Wielkie
KS Naprzód Rydułtowy 2 - 1 MKSR Czarni Pyskowice
LKS Zameczek Czernica 7 - 5 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 0 - 8 ROW 1964 II Rybnik
KS 94 Rachowice 2 - 1 Rymer Rybnik
Przyszłość Ciochowice 1 - 1 Unia Książenice
ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 1 Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice 4 - 6 GKS Dąb Gaszowice

Kolejka 5

(2016-09-10 - 2016-09-11)

ROW 1964 II Rybnik 2 - 3 Unia Książenice
Sokół Łany Wielkie 3 - 4 Buk Rudy Wielkie
MKSR Czarni Pyskowice 1 - 6 Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice 1 - 4 Rymer Rybnik
Młodość Rudno 2 - 2 ŁTS Łabędy Gliwice
LKS 1908 Nędza 2 - 4 KS 94 Rachowice
GKS Dąb Gaszowice 4 - 1 LKS Zameczek Czernica
Drama Zbrosławice 3 - 1 KS Naprzód Rydułtowy

Kolejka 6

(2016-09-17 - 2016-09-18)

Buk Rudy Wielkie 0 - 5 GKS Dąb Gaszowice
Unia Książenice 2 - 2 ŁTS Łabędy Gliwice
Rymer Rybnik 1 - 1 LKS 1908 Nędza
Drama Zbrosławice 1 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice 0 - 10 ROW 1964 II Rybnik
KS Naprzód Rydułtowy 6 - 0 Młodość Rudno
LKS Zameczek Czernica 4 - 2 MKSR Czarni Pyskowice
KS 94 Rachowice 0 - 3 Sokół Łany Wielkie

Kolejka 7

(2016-09-24 - 2016-09-25)

ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 1 ROW 1964 II Rybnik
Drama Zbrosławice 2 - 0 LKS Zameczek Czernica
Przyszłość Ciochowice 1 - 3 LKS 1908 Nędza
Unia Książenice 0 - 3 KS Naprzód Rydułtowy
KS 94 Rachowice 0 - 3 GKS Dąb Gaszowice
Sokół Łany Wielkie 0 - 2 Rymer Rybnik
MKSR Czarni Pyskowice 0 - 1 Buk Rudy Wielkie
Młodość Rudno 1 - 4 Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 8

(2016-10-01 - 2016-10-02)

KS 94 Rachowice 2 - 2 MKSR Czarni Pyskowice
ROW 1964 II Rybnik 2 - 3 KS Naprzód Rydułtowy
LKS 1908 Nędza 2 - 3 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 2 - 7 LKS Zameczek Czernica
Przyszłość Ciochowice 2 - 2 ŁTS Łabędy Gliwice
Jedność 32 Przyszowice 5 - 1 Unia Książenice
Buk Rudy Wielkie 1 - 1 Drama Zbrosławice
Rymer Rybnik 0 - 3 GKS Dąb Gaszowice

Kolejka 9

(2016-10-08 - 2016-10-09)

KS Naprzód Rydułtowy 1 - 1 ŁTS Łabędy Gliwice
Młodość Rudno 1 - 2 Buk Rudy Wielkie
Przyszłość Ciochowice 1 - 4 Sokół Łany Wielkie
ROW 1964 II Rybnik 0 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik 1 - 2 MKSR Czarni Pyskowice
GKS Dąb Gaszowice 6 - 2 LKS 1908 Nędza
Drama Zbrosławice 2 - 3 KS 94 Rachowice
Unia Książenice 1 - 5 LKS Zameczek Czernica

Kolejka 10

(2016-10-15 - 2016-10-16)

Rymer Rybnik 3 - 2 Drama Zbrosławice
ŁTS Łabędy Gliwice 0 - 7 Jedność 32 Przyszowice
Unia Książenice 1 - 0 Buk Rudy Wielkie
Przyszłość Ciochowice 1 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
LKS Zameczek Czernica 0 - 3 ROW 1964 II Rybnik
KS 94 Rachowice 2 - 0 Młodość Rudno
LKS 1908 Nędza 3 - 3 MKSR Czarni Pyskowice
Sokół Łany Wielkie 1 - 2 GKS Dąb Gaszowice

Kolejka 11

(2016-10-22 - 2016-10-23)

MKSR Czarni Pyskowice 0 - 1 Sokół Łany Wielkie
LKS Zameczek Czernica 2 - 3 ŁTS Łabędy Gliwice
Młodość Rudno 2 - 1 Rymer Rybnik
ROW 1964 II Rybnik 6 - 1 Buk Rudy Wielkie
KS Naprzód Rydułtowy 5 - 1 Jedność 32 Przyszowice
GKS Dąb Gaszowice 4 - 3 Przyszłość Ciochowice
Drama Zbrosławice 4 - 2 LKS 1908 Nędza
Unia Książenice 0 - 2 KS 94 Rachowice

Kolejka 12

(2016-10-29 - 2016-10-30)

Młodość Rudno 0 - 7 LKS 1908 Nędza
Buk Rudy Wielkie 0 - 3 ŁTS Łabędy Gliwice
MKSR Czarni Pyskowice 0 - 5 GKS Dąb Gaszowice
Rymer Rybnik 2 - 2 Unia Książenice
Jedność 32 Przyszowice 1 - 1 Przyszłość Ciochowice
Sokół Łany Wielkie 2 - 1 Drama Zbrosławice
LKS Zameczek Czernica 3 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
KS 94 Rachowice 3 - 3 ROW 1964 II Rybnik

Kolejka 13

(2016-11-05 - 2016-11-06)

Drama Zbrosławice 2 - 2 GKS Dąb Gaszowice
Buk Rudy Wielkie 0 - 1 KS Naprzód Rydułtowy
Unia Książenice 3 - 2 LKS 1908 Nędza
ŁTS Łabędy Gliwice 2 - 0 KS 94 Rachowice
Jedność 32 Przyszowice 1 - 1 LKS Zameczek Czernica
MKSR Czarni Pyskowice 1 - 2 Przyszłość Ciochowice
Młodość Rudno 2 - 4 Sokół Łany Wielkie
ROW 1964 II Rybnik 3 - 0 Rymer Rybnik

Kolejka 14

(2016-11-12 - 2016-11-13)

Unia Książenice 5 - 0 Sokół Łany Wielkie
KS 94 Rachowice 4 - 1 KS Naprzód Rydułtowy
Drama Zbrosławice 0 - 2 MKSR Czarni Pyskowice
LKS 1908 Nędza 3 - 1 ROW 1964 II Rybnik
LKS Zameczek Czernica 3 - 6 Przyszłość Ciochowice
GKS Dąb Gaszowice 5 - 0 Młodość Rudno
Buk Rudy Wielkie 0 - 3 Jedność 32 Przyszowice
Rymer Rybnik 2 - 0 ŁTS Łabędy Gliwice

Kolejka 15

(2016-11-19 - 2016-11-20)

Młodość Rudno 0 - 1 MKSR Czarni Pyskowice
ROW 1964 II Rybnik 2 - 0 Sokół Łany Wielkie
KS Naprzód Rydułtowy 2 - 2 Rymer Rybnik
KS 94 Rachowice 1 - 5 Jedność 32 Przyszowice
Drama Zbrosławice 2 - 1 Przyszłość Ciochowice
Unia Książenice 0 - 5 GKS Dąb Gaszowice
LKS Zameczek Czernica 10 - 2 Buk Rudy Wielkie
ŁTS Łabędy Gliwice 0 - 1 LKS 1908 Nędza

Kolejka 16

(0000-00-00 - 0000-00-00)

ROW 1964 II Rybnik 3 - 1 GKS Dąb Gaszowice
KS 94 Rachowice 1 - 1 LKS Zameczek Czernica
Młodość Rudno 1 - 5 Drama Zbrosławice
LKS 1908 Nędza 2 - 1 KS Naprzód Rydułtowy
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 Buk Rudy Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 9 - 2 Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 1 Sokół Łany Wielkie
Unia Książenice 2 - 0 MKSR Czarni Pyskowice

Kolejka 17

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Drama Zbrosławice 1 - 1 Unia Książenice
Rymer Rybnik 3 - 2 LKS Zameczek Czernica
ROW 1964 II Rybnik 4 - 1 MKSR Czarni Pyskowice
KS Naprzód Rydułtowy 4 - 0 Sokół Łany Wielkie
Młodość Rudno 1 - 3 Przyszłość Ciochowice
GKS Dąb Gaszowice 4 - 0 ŁTS Łabędy Gliwice
LKS 1908 Nędza 1 - 1 Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice 2 - 1 Buk Rudy Wielkie

Kolejka 18

(0000-00-00 - 0000-00-00)

ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 1 MKSR Czarni Pyskowice
Rymer Rybnik 2 - 1 Buk Rudy Wielkie
Unia Książenice 6 - 0 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 0 - 5 Jedność 32 Przyszowice
Przyszłość Ciochowice 3 - 2 KS 94 Rachowice
LKS Zameczek Czernica 1 - 6 LKS 1908 Nędza
KS Naprzód Rydułtowy 2 - 0 GKS Dąb Gaszowice
ROW 1964 II Rybnik 3 - 1 Drama Zbrosławice

Kolejka 19

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Przyszłość Ciochowice 2 - 4 Unia Książenice
LKS 1908 Nędza 6 - 0 Buk Rudy Wielkie
ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 2 Drama Zbrosławice
Jedność 32 Przyszowice 3 - 2 GKS Dąb Gaszowice
Młodość Rudno 0 - 2 ROW 1964 II Rybnik
MKSR Czarni Pyskowice 2 - 0 KS Naprzód Rydułtowy
Sokół Łany Wielkie 0 - 1 LKS Zameczek Czernica
Rymer Rybnik 2 - 1 KS 94 Rachowice

Kolejka 20

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Młodość Rudno 0 - 7 ŁTS Łabędy Gliwice
KS Naprzód Rydułtowy 0 - 1 Drama Zbrosławice
LKS 1908 Nędza 4 - 1 KS 94 Rachowice
GKS Dąb Gaszowice 4 - 1 LKS Zameczek Czernica
Przyszłość Ciochowice 2 - 3 Rymer Rybnik
ROW 1964 II Rybnik 4 - 5 Unia Książenice
Buk Rudy Wielkie 2 - 1 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 4 - 1 MKSR Czarni Pyskowice

Kolejka 21

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Młodość Rudno 1 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
Rymer Rybnik 0 - 3 LKS 1908 Nędza
MKSR Czarni Pyskowice 4 - 1 LKS Zameczek Czernica
Przyszłość Ciochowice 4 - 2 ROW 1964 II Rybnik
Sokół Łany Wielkie 1 - 2 KS 94 Rachowice
Unia Książenice 0 - 1 ŁTS Łabędy Gliwice
Drama Zbrosławice 2 - 1 Jedność 32 Przyszowice
GKS Dąb Gaszowice 7 - 1 Buk Rudy Wielkie

Kolejka 22

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Unia Książenice 1 - 1 KS Naprzód Rydułtowy
Buk Rudy Wielkie 1 - 3 MKSR Czarni Pyskowice
Jedność 32 Przyszowice 3 - 0 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 3 - 3 Rymer Rybnik
ŁTS Łabędy Gliwice 3 - 0 ROW 1964 II Rybnik
Przyszłość Ciochowice 2 - 0 LKS 1908 Nędza
KS 94 Rachowice 0 - 2 GKS Dąb Gaszowice
LKS Zameczek Czernica 5 - 2 Drama Zbrosławice

Kolejka 23

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Unia Książenice 1 - 2 Jedność 32 Przyszowice
LKS 1908 Nędza 6 - 0 Sokół Łany Wielkie
Drama Zbrosławice 4 - 1 Buk Rudy Wielkie
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 ŁTS Łabędy Gliwice
GKS Dąb Gaszowice 4 - 1 Rymer Rybnik
ROW 1964 II Rybnik 2 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
Młodość Rudno 3 - 3 LKS Zameczek Czernica
MKSR Czarni Pyskowice 1 - 3 KS 94 Rachowice

Kolejka 24

(0000-00-00 - 0000-00-00)

ROW 1964 II Rybnik 0 - 2 Jedność 32 Przyszowice
KS 94 Rachowice 2 - 5 Drama Zbrosławice
LKS Zameczek Czernica 2 - 2 Unia Książenice
GKS Dąb Gaszowice 2 - 4 LKS 1908 Nędza
KS Naprzód Rydułtowy 2 - 0 ŁTS Łabędy Gliwice
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 Sokół Łany Wielkie
Rymer Rybnik 1 - 1 MKSR Czarni Pyskowice
Buk Rudy Wielkie 3 - 2 Młodość Rudno

Kolejka 25

(0000-00-00 - 0000-00-00)

ROW 1964 II Rybnik 0 - 2 LKS Zameczek Czernica
MKSR Czarni Pyskowice 1 - 1 LKS 1908 Nędza
Młodość Rudno 2 - 2 KS 94 Rachowice
Przyszłość Ciochowice 1 - 3 KS Naprzód Rydułtowy
ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 1 Jedność 32 Przyszowice
Unia Książenice 1 - 2 Buk Rudy Wielkie
GKS Dąb Gaszowice 2 - 2 Sokół Łany Wielkie
Drama Zbrosławice 5 - 1 Rymer Rybnik

Kolejka 26

(0000-00-00 - 0000-00-00)

MKSR Czarni Pyskowice 4 - 1 Sokół Łany Wielkie
Jedność 32 Przyszowice 4 - 2 KS Naprzód Rydułtowy
Młodość Rudno 0 - 2 Rymer Rybnik
Przyszłość Ciochowice 2 - 2 GKS Dąb Gaszowice
ROW 1964 II Rybnik 0 - 3 Buk Rudy Wielkie
LKS 1908 Nędza 2 - 3 Drama Zbrosławice
KS 94 Rachowice 4 - 1 Unia Książenice
LKS Zameczek Czernica 3 - 3 ŁTS Łabędy Gliwice

Kolejka 27

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Drama Zbrosławice 7 - 2 Sokół Łany Wielkie
Buk Rudy Wielkie 1 - 0 ŁTS Łabędy Gliwice
Rymer Rybnik 0 - 3 Unia Książenice
KS Naprzód Rydułtowy 2 - 0 LKS Zameczek Czernica
ROW 1964 II Rybnik 7 - 1 KS 94 Rachowice
Młodość Rudno 2 - 5 LKS 1908 Nędza
MKSR Czarni Pyskowice 2 - 6 GKS Dąb Gaszowice
Jedność 32 Przyszowice 4 - 3 Przyszłość Ciochowice

Kolejka 28

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Drama Zbrosławice 1 - 0 GKS Dąb Gaszowice
LKS Zameczek Czernica 0 - 2 Jedność 32 Przyszowice
Unia Książenice 1 - 1 LKS 1908 Nędza
Przyszłość Ciochowice 3 - 2 MKSR Czarni Pyskowice
ŁTS Łabędy Gliwice 1 - 1 KS 94 Rachowice
Sokół Łany Wielkie 7 - 1 Młodość Rudno
Rymer Rybnik 2 - 1 ROW 1964 II Rybnik
Buk Rudy Wielkie 1 - 1 KS Naprzód Rydułtowy

Kolejka 29

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Młodość Rudno 1 - 8 GKS Dąb Gaszowice
KS 94 Rachowice 1 - 1 KS Naprzód Rydułtowy
LKS 1908 Nędza 7 - 0 ROW 1964 II Rybnik
Jedność 32 Przyszowice 4 - 0 Buk Rudy Wielkie
ŁTS Łabędy Gliwice 4 - 0 Rymer Rybnik
Unia Książenice 2 - 1 Sokół Łany Wielkie
Drama Zbrosławice 4 - 4 MKSR Czarni Pyskowice
LKS Zameczek Czernica 3 - 5 Przyszłość Ciochowice

Kolejka 30

(0000-00-00 - 0000-00-00)

Rymer Rybnik 1 - 3 KS Naprzód Rydułtowy
Młodość Rudno 3 - 4 MKSR Czarni Pyskowice
ROW 1964 II Rybnik 1 - 3 Sokół Łany Wielkie
Buk Rudy Wielkie 5 - 2 LKS Zameczek Czernica
Przyszłość Ciochowice 1 - 0 Drama Zbrosławice
GKS Dąb Gaszowice 4 - 1 Unia Książenice
LKS 1908 Nędza 3 - 0 ŁTS Łabędy Gliwice
KS 94 Rachowice 3 - 1 Jedność 32 Przyszowice

Sponsorzy

MCJ Lorken - Tech Gmina Gaszowice